м. Тернопіль, вул. Мазепи 10, офіс 503

+38 (096) 561 55 59

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Технічна підтримка сайтів є надзвичайно важливою для забезпечення безперебійної роботи вашого сайту. Якщо у вас є веб-ресурс, то виникають різноманітні технічні питання, які потребують негайного вирішення. Незалежно від того, чи потрібна вам підтримка у вирішенні проблем з сервером, базою даних або програмним забезпеченням, наша команда експертів з технічної підтримки сайтів готова допомогти вам у будь-який час.

НАШІ ПОСЛУГИ

Ми забезпечуємо швидку та ефективну підтримку сайту, допомагаємо у вирішенні будь-яких проблем, які виникають на вашому сайті. Ми маємо розширені знання та досвід у роботі з різноманітними веб-технологіями та платформами, тому ми здатні надати вам комплексну підтримку.

Наші послуги з технічної підтримки сайтів включають у себе:

  • Віддалене адміністрування сервера;
  • Усунення помилок та відновлення працездатності сайту;
  • Захист сайту від хакерських атак та зловмисних програм;
  • Розробку та оновлення веб-сайту;
  • Консультації та навчання користувачів.

Наша команда займається технічною підтримкою сайтів різних масштабів та складності. Ми працюємо з малими та середніми бізнесами, а також з великими корпораціями. Ми знаємо, що ваш час і гроші дуже важливі для вас, тому ми пропонуємо доступні ціни та швидку підтримку.

Якщо у вас виникає будь-яке технічне питання щодо вашого сайту, звертайте

САЙТ ВІЗИТКА

Розробка сайту візитки

САЙТ ВІЗИТКА

Розробка сайту візитки коштує недорого, його створення не вимагає багато часу і сил, інформаційної підтримки майже не потрібно. Однак правильно вибудуваний сайт допомагає вирішити основне завдання – уявлення людини, або компанії в мережі Інтернет.

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН, КАТАЛОГ

Розробка інтернет магазину

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН, КАТАЛОГ

Інтернет-магазин – це сукупність програм, які працюють на Web-сайті, що дозволяють покупцеві дистанційно вибрати товар з каталогу і оформити його замовлення. Функції вітрини і торгового залу виконують «сторінки» з ілюстрованим каталогом товарів, а консультантів – підказки, інструкції та описи. Все інше – як у звичайному магазині.

РОЗРОБКА LANDING PAGE

Розробка сайту Лендінгів

РОЗРОБКА LANDING PAGE

Лендінг пейдж Landing Page – це односторінковий сайт, на який потрапляє ваш потенційний клієнт через оголошення в пошуковій видачі, або рекламу в соцмережі.

МІНІ САЙТ

Розробка невеликого міні сайту

МІНІ САЙТ

Розробка міні сайту – це унікальна можливість для вас вигідно представляти свої інтереси в мережі і при цьому не витрачати багато часу і матеріальних ресурсів на супровід ресурсу.

БІЗНЕС САЙТ

Розробка бізнес сайту

БІЗНЕС САЙТ

Мета бізнес сайту не просто розповісти про існування компанії, але і продати будь-який товар або послугу, змусити користувача прийти в магазин, зробити дзвінок в офіс або замовити зворотний дзвінок.

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

Розробка корпоративного сайту

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

Корпоративний сайт – це якісна і повноцінна презентація компанії в Інтернеті. Його основна мета – залучити нових клієнтів або партнерів (або зміцнити існуюче партнерське співробітництво), розвинути бізнес шляхом розкриття переваг компанії, розповісти про її діяльність, послуги або товари.

САЙТ В ОРЕНДУ

Оренда інтернет магазинів

САЙТ В ОРЕНДУ

Оренда сайтів – це нова послуга на ринку IT-сервісу, вона відмінно підходить для молодих компаній що розвиваються, що не впевнені в рентабельності власного сайту. Це оптимальне рішення для тих, хто хоче швидко і яскраво заявити про себе в Інтернеті, мінімізувавши витрати по виходу в Глобальну мережу.

УНІКАЛЬНИЙ САЙТ

Розробка унікального проекту

УНІКАЛЬНИЙ САЙТ

Унікальний сайт– це творчий продукт, який ви не зможете придбати на ринку стандартних рішень. В Інтернеті існує безліч ресурсів, які, як один схожі один на одного. Якщо ви маєте сайт навіть на одній з популярних CMS таких як WordPress, під яку написано тисячі плагінів, то ви все одно з часом будите мати потребу в доопрацюванні функціоналу, який вам потрібен.

РЕКЛАМА САЙТІВ

Реклама в інтернеті

РЕКЛАМА САЙТІВ

Запускайте ефективну рекламу в пошукових системах, медійних і соціальних мережах, навіть якщо не займалися цим раніше. Розділіть свою аудиторію на гранично вузькі групи, щоб зробити кращу пропозицію кожної з них. Ми допоможемо вибрати аудиторію, рекламні площадки і розрахуємо бюджет.

ШЛЯХ ДО УСПІХУ В 6-ТИ КРОКАХ

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення
1

Дизайн

Дизайн
2

Розробка

Розробка
3

Затвердження

Затвердження
4

Обслуговування

Обслуговування
5

Реклама

Реклама
6